Video ekstensometrs

Universālie video ekstensometri

Imetrum video ekstensometri ietaupa jūsu laiku un naudu, pārbaudot un kvalificējot materiālus. Tie piedāvā izsekojamu, labāko klases izšķirtspēju, ar pārbaudītu Video Gauge TM tehnoloģiju, kas sniedz veiktspēju daudz vairāk nekā alternatīvas.

Imetrum sistēmas atbilst visprasīgākajām deformācijas, pagarinājuma un moduļa mērījumu prasībām stiepes, saspiešanas, lokanības, bīdes un lobīšanās pārbaudēs.

Apraksts:

Mūsu video ekstensometri var izdalīt izšķirtspēju, kas augstāka par 3 mikrostrain / 10 nanometriem. Tie kalibrējas arī līdz nepārspējamai precizitātei ar iespējamu ISO9513 klasi 0.5 / ASTM E83 B-1, pat pie maziem celmiem un gabarīta garumiem. Izvēlieties sev piemērotāko sistēmu – vai nu UVX (ideāli piemērots visiem standartiem balstītām materiālu pārbaudēm, lielas caurlaides spējas testiem un aizņemtām laboratorijām), vai UVX Flexi (uzlabota lietotāja elastība tiem, kas veic sarežģītu pielāgoto testēšanu).

Priekšrocības:

 • Laika un izmaksu ietaupījums ar minimālu paraugu sagatavošanu un intuitīvu programmatūru.
 • Mēra neveiksmes dēļ, neradot aprīkojuma sabojāšanas risku.
 • Izvairās no saspraužamo ierīču problēmām, kas var apdraudēt rezultātus, piemēram, naža malu paslīdēšana vai parauga sabojāšana.
 • Novērš izmaksas un darbības problēmas, kas saistītas ar deformācijas mērierīču izmantošanu.
 • Atkārtoti analizējiet testu pat pēc parauga iznīcināšanas, pēc apstrādes apstrādājot video arhīvu.
 • Savietojamība ar plašu testa kadru un vadības programmatūru.
 • Vienkārši mērķa marķēšanas risinājumi, lai atvieglotu visaugstākās kvalitātes mērījumus.

Novērš nepieciešamību pēc vairākām mērīšanas ierīcēm:

 • Darbojas ar visiem materiāliem (piemēram, kompozītmateriāliem, metāliem, plastmasām, gumijām, keramiku).
 • Izmantojiet stiepes, saspiešanas, lokanas un bīdes testos.
 • Nekaitīgs lietošanai testēšanai augstā un zemā temperatūrā (no mazāk nekā -100 ° C līdz vairāk nekā 1000 ° C).
 • Vairāk nekā 200 vienlaicīgu mērījumu reālā laikā.
 • Izmēra aksiālos, šķērseniskos un divkāršos vidējos celmus un pagarinājumus.
 • Izmēra moduli, pagarinājumu, Puasona attiecību, bīdes deformāciju, rotāciju un pārvietojumu.
 • Iekļauts pilna lauka digitālā attēla korelācijas spēja.

Precīzās pārvietošanas izsekotāji

3D PDT ir jaudīgs, uz kameru balstīts pārvietojuma sensors, kas samazina testa iestatīšanas laiku, samazina izmaksas un nodrošina precīzas, bagātīgas datu kopas.

Tā ir ļoti elastīga alternatīva LVDT, DTI, EDM, kodētājiem, lāzera izsekotājiem un potenciometriem. 3D PDT ir iepriekš kalibrēts un gatavs mērīšanai – nav nepieciešams tērēt laiku kalibrēšanai, kalibrēšanas apguvei vai raizēm, ja kāda sistēma notiek kalibrēšanā. PDT elastība nodrošina, ka tas ir piemērots plaša spektra lietojumiem, ieskaitot pieņemšanas pārbaudi; deformācijas mērīšana; izmērīt detaļu stingrību; Atbilstības mērīšana gultņos, savienojumos un stiprinājumos; izpratne par statisko un dinamisko uzvedību; karstu un smalku komponentu mērīšana un apstiprināšana un korelācija ar FE modeļiem.

Galvenā funkcija:

PDT elastība nodrošina, ka tas ir piemērots plaša spektra lietojumiem, ieskaitot pieņemšanas pārbaudi; deformācijas mērīšana; izmērīt detaļu stingrību; Atbilstības mērīšana gultņos, savienojumos un stiprinājumos; izpratne par statisko un dinamisko uzvedību; karstu un smalku komponentu mērīšana un apstiprināšana un korelācija ar FE modeļiem.

Precīzās pārvietošanas izsekotājs samazina testa iestatīšanas laiku un izmaksas, pārvarot daudzas problēmas, kas saistītas ar tradicionālajiem sensoriem.

Priekšrocības:

 • Katram sensoram nav jāveido stingri stiprinājuma rāmji un stiprinājumi.
 • Uzlabota piekļuve testa komponentiem.
 • Ātrāka komponentu apmaiņa nākamajam testam.
 • Ja testa rezultāts ir neveiksmīgs, sensoru sabojāšanas risks nav.
 • Nav datu reģistrētāja, signāla kondicionēšanas vai smalku instalāciju instalēšanas.
 • Ļoti izturīgs pret troksni un elektrisko traucējumu, temperatūras izmaiņu un dreifēšanas kļūdām.

Daudzi sensori mēra tikai lineāro pārvietojumu, bet 3D PDT mēra katru interesējošo punktu visās trīs dimensijās. Tāpēc viens 3D PDT var aizstāt daudzus citus mērinstrumentus, vienlaikus nodrošinot tiešus, sinhronizētus reāllaika mērījumus. Mikro līmeņa izšķirtspēja tiek piegādāta mērījumu apjomiem līdz vairākiem metriem. Būšana bezkontakta sistēma daudzos gadījumos nodrošina arī labāku precizitāti, jo pastāv:

 • Sensora nav masas vai berzes.
 • Aerodinamiskās pārbaudes laikā nav gaisa plūsmas šķēršļu (piemēram, vēja tuneļi).
 • Sensora zondes slīdēšana pāri komponenta virsmai nav kļūdaina.

Dinamiskās uzraudzības stacijas

Imetrum dinamiskās uzraudzības staciju (DMS) var izmantot, lai uzraudzītu civilo un ģeotehnisko struktūru dinamisko kustību. DMS sistēma spēj izmērīt konstrukcijas stāvokli (pārvietojums, attālums), deformāciju  un griešanos .

Viena no galvenajām DMS izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka struktūras mērīšanai nav nepieciešams tieši piekļūt struktūrai. Tas novērš daudzus projekta kavējumus, kas saistīti ar piekļuvi, piemēram, īpašumu organizēšanu vai satiksmes pārvaldību, kā arī nodrošina drošāku darba praksi, personālu un transportlīdzekļus atraujot atsevišķi, kā arī novēršot nepieciešamību strādāt augstumā vai virs ūdens.

Galvenās funkcijas:

DMS ir daudzpunktu dinamiskās uzraudzības sistēma, kas var veikt mērījumus, kas līdzīgi tiem, ko rada celma mērītājs, LVDT, slīpuma mērītājs vai robotizētā / automatizētā kopējā stacija. Sistēma ir viegli pielāgojama, un tā tika izmantota atsevišķu konstrukciju testēšanai no mazāk nekā 1 m līdz vairāk nekā 1 km garai. Imetrum DMS ir neatkarīgi salīdzinājuši daudzi uzņēmumi, tostarp Lielbritānijas Nacionālā fizikālā laboratorija. Mērīšanas iespējas bieži tiek aprakstītas kā “bezkontakta ierīces priekšrocības, ar izšķirtspēju sazinoties ar ierīci”. Vajadzības gadījumā to var piegādāt no neatkarīgas pārbaudes mājas kalibrēšanas sertifikātiem.

Priekšrocības:

Daudzpunktu dinamiskā uzraudzība

Reālā laika pārvietojuma, deformācijas un rotācijas mērīšana

Patiesi bezkontakta

Monitoris no drošības punkta

Samaziniet kopējās uzraudzības izmaksas

Izšķirtspēja līdz 0,01 mm

Darbība reāllaikā (līdz 400Hz)

Atbalsta vairākas sinhronizētas kameras

Ierakstiet video analīzei bezsaistē

Sinhronizējiet ar citiem mērījumiem

Tīkla vai akumulatora enerģija

Izturīgs pret laika apstākļiem izturīgs apvalks